22 вересня відбудеться фестиваль «Кращий господар Львівщини»
alt22 вересня відбудеться фестиваль «Кращий господар Львівщини» з метою популяризації створення сімейних фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів, як економічної основи для розвитку сільських територій. У програмі фестивалю визначатиметься кращий господар Львівщини серед фермерських і селянських господарств та кооперативів, планується проведення різноманітних конкурсів, ярмарки агропродукції, приготування українських страв, виступи творчих колективів, розваги для дітей тощо.
Окрім цього, відбудеться семінар на тему: «Фермерські господарства: основа для розвитку сільських територій» під час якого обговорюватимуться зміни податкового законодавства, порядок реєстрації фермерських господарств, вимоги до безпечності сільськогосподарської продукції.
А також працюватиме експозиція підприємств матеріально-технічних ресурсів і фінансових установ.
Від Пустомитівського району участь у фестивалі візьмуть працівники відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації на чолі з начальником Ігором Либиком, керівники та працівники фермерських та  особистих селянських господарств.
Початок роботи святкового ярмарку «Добрі традиції Галичини» о 10.00. Урочисте відкриття о 12.00. 
Адреса: м. Львів, ТзОВ «Шувар» (вул. Хуторівка, 4б) .