Відбулась нарада щодо призову громадян на строкову військову службу
altСьогодні, 13 листопада, під головуванням першого заступника голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павла Городечного відбулась нарада з питань проведення призову громадян на строкову військову службу. На нараду була запрошена провідний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Ірина Курилець. 
Під час наради були обговорені результати проведеного оповіщення громадян та прибуття їх за викликом на призовну комісію, взаємодії і координації дій райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військового комісаріату, відділу поліції в проведенні заходів призову.
Павло Михайлович наголосив на тому, що потрібно особливу увагу приділити проведенню роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формувань, виконання планових показників призову на строкову військову службу.
По завершенню наради були підведені підсумки та запропоновані конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян у Пустомитівському районі.