Рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях
altДІЇ НАСЕЛЕННЯ ЗА СИГНАЛОМ ОПОВІЩЕННЯ "УВАГА ВСІМ"
У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період, здійснюється дистанційне оповіщення населення за допомогою електричних сирен, мережі радіомовлення всіх діапазонів частот та телебачення. 
 
Для оперативного та ефективного виконання заходів щодо забезпечення захисту кожної окремої особи та членів її сім’ї, їх майна, майна підприємств, установ та організацій, а також захисту населених пунктів в цілому, громадяни повинні діяти вправно та чітко, вміти самостійно приймати рішення, бути дисциплінованими та організованими.
 
Терміновій інформації, що доводиться до населення, передує уривчасте звучання електричних сирен, а також звучання електричних сирен у запису, що транслюється мережею радіомовлення та телебачення.
Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!".
 
Почувши електричні сирени необхідно негайно  ввімкнути приймач радіотрансляційної мережі або телевізор.та прослухати подальші повідомлення. Слухайте інформацію про надзвичайну ситуацію та порядок дій. Повідомлення передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу "Увага всім!". 
 
Вислухавши повідомлення, громадяни повинні:
- діяти без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками та рекомендаціями;
- переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху;
- надати їм необхідну допомогу.
 
Відділ цивільного захисту