Проведена нарада з головами особистих селянських господарств району
altСьогодні 19 лютого 2019 року начальником відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ігорем Либиком проведена нарада з головами особистих селянських господарств району, які утримують велику рогату худобу. 
На нараді обговорено питання реєстрації цих господарств як сімейних фермерських господарств та фізичних осіб-підприємств, що дасть змогу отримувати кошти на розвиток їх господарств з бюджетів усіх рівнів. 
Головним бухгалтером головним спеціалістом відділу Ганною Кулієвою поінформовано присутніх про особливості бухгалтерського обліку та подачі звітності у відповідні державні органи. Головним спеціалістом відділу Ольгою Яводчак доведено умови участі у програмах підтримки тваринництва з бюджетів усіх рівнів.
Присутні претенденти потенційних сімейних молочних ферм поділилися досвідом, своїми пропозиціями та проблемами які виникають при їхній господарській діяльності. Обговорили  необхідні напрямки допомога з боку держави. Нарада пройшла в теплій та дружній  обстановці.