Відбулась щотижнева апаратна нарада
altСьогодні, 11 березня, голова Пустомитівської райдержадміністрації Ігор Хрунь провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступників голови райдержадміністрації Павла Городечного та Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
На апаратній нараді було підсумовано діяльність Пустомитівської райдержадміністрації за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період. Розглянуто актуальні питання, які стосуються роботи медицини, економіки, освіти, культури, а також агропромислового розвитку.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про стан виконання запланованих завдань та заходів, доручень очільника району Ігоря Степановича. В свою чергу, він наголосив, що кожен керівник має знати свою ділянку роботи бездоганно, тому надано ряд доручень та терміни їх виконання.
Особливу увагу було приділено питанню погіршенню погодніх  умов — оголошено штормове попередження у Львівській області, очікуються пориви західного вітру 17-22 м/с, місцями грози. Надано відповідні доручення начальнику Пустомитівського РЕМ.