Шановні мешканці Пустомитівського району
altЗ метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 березня 2019 року в період з 14:50 гол. до 15:00 гол. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросиренп.
Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!". Почувши звучання електросирен негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту- 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:
- ефірного аналогового телебачення "Перший Західний" (57 канал);
- ефірного цифрового телебачення "UA: Львів",
та прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.
Для визначення рівня озвучення електросиренами території міст обласного значення та районних центрів проводитиметься електронне опитування мешканців області: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS1Yc11fcWCNSnSSYzP2tbiWsLviqGYOjINZ6U3XZ5Z4Le1A/viewform  та відповісти на декілька нескладних запитань.

Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год. 20 березня до 24:00 год. 25 березня поточного року.

Запрошуємо усіх долучитись до перевірки !

 

Відділ цивільного захисту Пустомитівської райдержадміністрації