Відбулась щотижнева апаратна нарада
altСьогодні, 6 травня,  перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний провів щотижневу апаратну нараду за участю голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, заступника голови райдержадміністрації  Володимира Войтовича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
На апаратній нараді було підсумовано діяльність Пустомитівської райдержадміністрації за попередній тиждень, окреслено основні завдання на найближчий період. Розглянуто актуальні питання, які стосуються роботи медицини, економіки, освіти, культури, а також агропромислового розвитку.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поінформували про стан виконання запланованих завдань та заходів, доручень очільника району Ігоря Степановича. В свою чергу, він наголосив, що кожен керівник має знати свою ділянку роботи бездоганно, тому надано ряд доручень та терміни їх виконання.