Відбулася нарада
altalt7 травня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Войтовича відбулася  нарада з органами  місцевого самоврядування, сільськогосподарськими підприємствами та пасічниками районну, по питанню  зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві та їх вплив на стан здоров’я населення. 
У нараді також взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації - Ігор Либик, провідний спеціаліст державний фітосанітарний інспектор ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області - Катерина Верещинська, завідувач Пустомитівського районного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» - Василь Тимчук.
На нараді було розглянуто правила які стосуються зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів в сільському господарстві, запобігання можливого негативного впливу на здоров’я людей отрутохімікатів при вирощуванні сільськогосподарських культур.
Генеральний менеджер CFG «Мрія» Володимир Шегда поділився досвідом застосування пестицидів їхнім підприємством, наголосивши на тому, що для уникнення конфліктних ситуацій, потрібно якнайбільше співпрацювати з органами місцевого самоврядування, пасічниками та громадськістю. Зазначив що їхнє підприємство єдине у світі розробило інтерактивну карту культур - медоносів на якій відображаються актуальні посівні площі всіх таких культур Агрохолдингу із зазначенням сорту, прогнозованого періоду цвітіння, інформації щодо планових робіт з обприскування, необхідної кількості бджолосімей для якісного запилення тощо
  Крім цього начальником відділу агропромислового розвитку Ігорем Либиком було доведено усі переваги та умови створення та функціонування сімейних молочних ферм.
За результатами наради Володимир Войтович дав відділу агропромислового розвитку та органам місцевого самоврядування низку доручень та пропозицій.