logo

Доступ до публічної інформації

 На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13.01.2011 р. №2939-VI, Указу Президента УкраїниПитання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” від 5.05.2011 р. № 547/2011, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України” від 5.05.2011 р. № 548/2011 та Плану організації виконання Указу Президента УкраїниПитання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації“, затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 19.05.2011 р. (протокол №33), (протокол №33), Розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації від 31 травня 2011 року №538 «Про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» функції із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації райдержадміністрації покладено на юридичний відділ апарату районної державної адміністрації, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації.

 У кожному управлінні, відділі та інших структурних підрозділах районної державної адміністрації визначено відповідальних осіб, на яких покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації.

 Затверджено:
Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Пустомитівська районна державна адміністрація.
Форму запиту на інформацію.
Перелік відомостей, які становлять службову інформацію.
 
 
 До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:
Надання публічної інформації Пустомитівською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
 
 Письмовий запит на отримання інформації подається у письмовій формі.
 При цьому необхідно вказати:
 1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
 3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
 
 
 Для оформлення інформаційного запиту:
письмово: 81100, Львівська область, м.Пустомити, вул. Грушевського, 35, Пустомитівська районна державна адміністрація (на конверті вказуватиПублічна інформація“);
 усно: (230) 4-12-49;
 факс: (0322) 99-92-69;
 веб-сайт: http://www.pustomyty.gov.ua
 електронна пошта: rda.pustomyty@gmail.com

 

 Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

 Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформаціїрішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівництва районної державної адміністрації, Львівської обласної державної адміністрації або суду.
 Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.