altДепартамент економічної політики оголошує конкурс серед експертів для участі у комісії з питань оцінювання інвестиційних проектів суб`єктів малого бізнесу, поданих для участі у Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області в частині підтримки малого бізнесу у спосіб мікрокредитуванняДля участі у конкурсі будь-який громадянин України повинен подати копію паспорта, автобіографію та рекомендаційний лист органу самоорганізації бізнесу або громадськості, який зареєстрований на території Львівської області.
Відбір експертів із числа кандидатів буде проводити департамент економічної політики за погодженням із постійною комісією з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради.
Основними критеріями щодо відбору експертів є досвід роботи в експертному середовищі з питань підприємництва, професійний рівень та відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Зазначені документи учасники конкурсу повинні подати до 17 червня 2016 року за адресою: м. Львів, вул.. Винниченка, 18, у департамент економічної політики облдержадміністрації (каб. 427), тел.: 2999-251.