altДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 14 лютого 2017 року № 364 продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме з 21 березня 2018 року по 21 квітня 2018 року. 
Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Умови програми передбачають погашення 14% за кредитами наданими суб’єктам малого бізнесу та учасникам АТО, які повинні відповідати таким вимогам:

– здійснювати господарську діяльність неперервно не менше 24 місяців;
– здійснювати діяльність у сферах: 
• «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння»;
• «Виробництво меблів»; 
• «Виробництво харчових продуктів».
Для участі у конкурсі суб’єктам малого підприємництва необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами:
– вид діяльності, виробничі можливості, кадровий потенціал, фінансово-господарська стійкість;
– конкретний напрямок використання кредитних коштів;
– очікуваний приріст виробництва і реалізації продукції (товарів) у результаті реалізації проекту;
– очікуване зниження собівартості виробництва і продукції у результаті реалізації проекту;
– очікувані нові ринки збуту продукції за межами області і країни.
Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.
Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 21 березня 2018 року по 21 квітня 2018 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 425.
Зазначимо, департамент економічної політики ЛОДА співпрацює з такими банками у межах Програми: ПАТ АКБ «Львів», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» ПАТ «ОКСІ банк», ПАТ «ОТП Банк», АТ «ПІРЕУС банк МКБ», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Ідея банк», ПАТ КБ «Приватбанк», Церковна кредитна спілка «Анісія», кредитна спілка «Вигода», кредитна спілка «Бойківщина».
Максимальна сума кредиту, яку надаватимуть у банках суб’єктам підприємницької діяльності, становить 750 тис. грн. терміном на три роки. Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних.
Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми.
 
Як скористатися програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області    
 
За детальною інформацією можна звертатися у Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за телефоном:
2-999-279 та за електронною адреcою – torg.loda@gmail.com 
А також можна отримати у відділі економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Пустомитівської райдержадміністрації за телефоном 4-14-33 або за електронною адреcою – pustekonomika@gmail.com.