altПовідомляємощо у період з 20 по 25 вересня 2016 року в Китайській Народній Республіці планується проведення П’ятої міжнародної виставки ЕКСПО Китай-Євразія у м. Урумчі району Сіньцзян
Головною темою вказаного заходу буде «Спільне обговорення, спільне будівництво, спільне користування, Шовковий шлях; можливості та майбутнє».
Загальна виставкова площа становитиме 140 тис. кв.м. Вона буде поділена на виставку з іміджу інвестиційного співробітництва, міжнародну виставку Гонконг-Макао і торгову виставку, також проводитиметься виставка ексклюзивних товарів Китаю і євразійських країн.
У рамках виставки буде проводитися Форум з економічного розвитку і співробітництва Китай-Євразія, на який будугь запрошені відомі політики з різних країн та відповідальні особи міжнародних організацій для поглибленого обговорення гарячих міжнародних питань країн Євразії.

Додаткова інформація за посиланням http://www.caeexpo.org/, контактна особаЛі Цинжуй, відділ зовнішніх зв’язків Оргкомітету ЕКСПО Китай-Євразія, тел./факс: 86-991-5190446, електронна пошта: lisacaeexpo@163.com.