Давайте разом недопустимо поширення в нашому районі коронавірусу та захистимо своїх близьких! Як ви знаєте по всій країні та на території Пустомитівського району введено карантин у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу. Я розумію, що введення карантинних заходів принесли масу незручностей та фінансових втрат, дехто можливо вважає такі заходи зайвими. Але ці заходи направлені на упередження та безпеку здоров’я мешканців. І я впевнений, що краще попередити і не захворіти, ніж потім аналізувати, що було зроблено не так.


Звертаюсь до керівників підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємців відповідально та з розумінням поставитись до ситуації. Від нас з вами залежить як на практиці будуть виконуватись карантинні заходи, як ми разом зможемо попередити поширення корона вірусу на території Пустомитівського району.

З розумінням поставтеся до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Перегляньте графіки роботи, по можливості надайте відпустки та організуйте дистанційні форми роботи.

Звертаюсь до батьків — діти повинні бути вдома, а не відвідувати місця масового скупчення людей.

Звертаюсь до людей похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся дома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.

Звертаюсь, також до священнослужителів з проханням дотримуватися карантинних заходів під час проведення богослужінь.

Дякую всім, хто вже дотримується прийнятих заходів. Ми намагаємось налагодити комфортну взаємодію мешканців із комунальними службами та організаціями та надавати допомогу тим, хто її потребує.

Відзначу, що стан дотримання карантинних заходів постійно перевірятиметься спеціальною робочою комісією у складі контролюючих служб та працівників поліції.

Впевнений, що всі ми з розумінням поставимось до тимчасових обмежень. Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.

Прошу зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

 

 

Голова Пустомитівської районної                            

 державної адміністрації                                                                     Андрій Марко