24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум та виставка регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.
Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозицій усіх регіонів. В експозицію Львівської області буде включено презентаційний стенд економічного та інвестиційного потенціалу регіону та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів. Крупно-габаритні експонати розміщуватимуться на прилеглій території. Керівники підприємств-експортерів матимуть можливість взяти участь в двосторонньому економічному форумі, який відбудеться у місті Гомель за участі Президентів двох країн.
Участь в економічному форумі – безкоштовна. Участь у виставці – на платній основі. Вартість участі складається з організаційного внеску та вартості квадратного метру обладнаної виставкової площі еквівалент 60 доларів США.
Додаткові витрати учасників виставки, які необхідно врахувати складаються з : транспортних витрат, витрат на митне оформлення, витрат на відрядження працівників для роботи на виставці.
Пріорітетними галузями виставки є : машинобудування, легка і переробна промисловість.
Запрошуємо суб`єктів підприємницької діяльності  Пустомитівського району до складу делегації Львівської області та участі у ділових заходах Форуму та виставці економічного потенціалу України та Республіки Білорусь. У разі Вашого бажання взяти участь у вказаних заходах, просимо телефонувати у відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації за тел. 4-14-33 або на елек. адресу – pustekonomika@gmail.com.
 
☑️ Додаткова інформація: