logo

Оголошення

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

16 Січня 2020

Державна служба України з питань геодезії картографії та кадастру на виконання статті 269 Податкового коексу України (далі-Кодекс) повідомляє про те, що відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь , земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.


(більше…)

Детальніше

Важлива інформація

10 Січня 2020

Нагадуємо, що 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. НАЗК на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Так, на сайті НАЗК розміщені:  

(більше…)

Детальніше

Обережно! Пташиний грип!

10 Січня 2020

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Пустомитівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.М. Городечного.

  (більше…)

Детальніше

АКТУАЛЬНО! Шановний роботодавцю!

22 Грудня 2019

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» розмір мінімальної зарплати у 2020 році складає:

– у місячному розмірі – 4723 гривень;

– у погодинному розмірі – 28,31 гривень.

Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може  встановлюватися оплата за виконану працівником місячну (годинну) норму робіт.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

4 Грудня 2019
У грудні місяці 2019 року в декількох районах Львівської області відбудуться земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).
Інформацію про умови участі, про місце розташування земельної ділянки, її площу, початкову вартість права оренди, тощо можна отримати за посиланнями http://torgy.land.gov.ua/auction.
Детальніше

УВАГА ШАХРАЇ!!!!

27 Листопада 2019

Городоцьке управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє.

21.11.2019 року на адресу Пустомитівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області надійшла інформація від платника (побажав залишитись невідомим) про те, що йому зателефонувала невідома особа з номеру 0506248171, яка представилась секретарем начальника Пустомитівської ДПІ Стецюка Андрія Петровича та надала його контактний номер телефону 0665462744 з проханням перерахувати певну суму коштів на розрахунковий рахунок 4441114443440951 банку «Монобанк».

(більше…)

Детальніше

Оголошення

20 Листопада 2019

Шановні ветерани!

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

20 Листопада 2019

У четвер, 21 листопада, відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:
08.30 год – Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Проведення чину екуменічної панахиди на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища


(більше…)

Детальніше

АНОНС: ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ПУСТОМИТІВСЬКОМУ РАЙОНІ

12 Листопада 2019

Дата та час проведення: 13 листопада о 16:00 год.
Місце проведення: приміщення Пустомитівської РДА​
(м. Пустомити, вул. Грушевського, 35)​.
Виїзна нарада-зустріч відбудеться за участі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського та т.в.о. директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди з головами міських/селищних/сільських рад, депутатами районної ради, громадськими активістами району.

Детальніше

Оголошення!

11 Листопада 2019

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, 12 листопада 2019 року в адмінбудівлі за адресою: вул. Грушевського, 35 м. Пустомити заплановано здійснити виїзний прийом громадян регіональним представником Уповноваженого Верховно Ради України з прав людини у Львівській області Клапчуком Русланом Ярославовичем.
Прийом громадян буде проводитись з 10:00 год. до 13:00 год.

Детальніше