logo

Оголошення

Оголошення

19 Червня 2020

Під час проведення весняного огляду колії на переїзді 1501 км +028 м дільниці Львів-Стрий виявлено недоліки, які загрожую безпеці руху поїздів. У звязку з цим, керуючись вимогами діючих нормативних документів, заплановано невідкладні роботи у межах зазначеного переїзду з повним обмеженням руху по ньому. Ремонтні роботи відбуватимуться з 10:00 год. 22 червня 2020 року до 17:00 год. 24 липня 2020 року.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ

15 Червня 2020

Семенівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення:

–   проєкту генерального плану села Береги, Віняви Пустомитівського району Львівської області. – звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Береги, Віняви  Пустомитівського району Львівської області. ( звіт ) . Громадське  обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану села Береги, Віняви Пустомитівського району Львівської області буде проводитись  з 11  червня   2020 року по 12 липня 2020 року.

(більше…)

Детальніше

ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ

2 Червня 2020

В червні 2020 року відбудуться земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) Додаткову інформацію про земельні торги можна отримати за посиланнями http://torgy.land.gov.ua/auction.

( додаток )

Детальніше

ШУКАЄМО КАНДИДАТІВ У БАТЬКИ-ВИХОВАТЕЛІ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ В с. НАВАРІЯ

14 Травня 2020

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

(більше…)

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ

13 Травня 2020

ОГОЛОШЕННЯ
про добір на вакантну посаду начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації- головного архітектора району, шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину

  Наказ №13-к від 13 травня 2020 року (більше…)

Детальніше

Оголошення

6 Травня 2020

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення спільно з Благодійним фондом «Обʼєднання світових культур», Координаційною радою молодих юристів України та Українською молодіжною правничою асамблеєю проводять Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

         Просимо ознайомитись з інформацією та з Положенням про ХІV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», а  також запрошуємо долучатись до участі в конкурсі учнів загальноосвітніх закладів віком до 18 років.

(більше…)

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ

14 Квітня 2020

Семенівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки проєкту містобудівної документації – генерального плану села Береги, Віняви Пустомитівського району Львівської області.

(більше…)

Детальніше

Інформація про результат конкурсу

9 Квітня 2020

На виконання пункту 591  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, районна державна адміністрація  інформує про те, що на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації переможця не визначено, у зв’язку із відсутністю претендентів.

Детальніше

Оголошення проведення конкурсу

1 Квітня 2020

Протидія домашньому насильству в умовах карантину на Львівщині: куди звертатися

27 Березня 2020

У зв’язку з карантинними заходами у світі збільшується кількість випадків домашнього насильства: соціальна ізоляція означає, що люди, які потерпають від насильства, залишаються наодинці з кривдником. Гендерне насильство має тенденцію посилюватись під час надзвичайних гуманітарних ситуацій та конфліктів, що є найпоширенішим серед найменш зареєстрованих порушень прав людини.

За даними департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, у Міністерстві внутрішніх справ України наразі не зафіксували збільшення кількості дзвінків на “гарячу лінію” та спецлінію 102, але нагадують, куди можна звернутися у випадку домашнього насильства:

(більше…)

Детальніше