logo

Оголошення

Оголошення

4 Грудня 2019
У грудні місяці 2019 року в декількох районах Львівської області відбудуться земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).
Інформацію про умови участі, про місце розташування земельної ділянки, її площу, початкову вартість права оренди, тощо можна отримати за посиланнями http://torgy.land.gov.ua/auction.
Детальніше

УВАГА ШАХРАЇ!!!!

27 Листопада 2019

Городоцьке управління Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє.

21.11.2019 року на адресу Пустомитівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області надійшла інформація від платника (побажав залишитись невідомим) про те, що йому зателефонувала невідома особа з номеру 0506248171, яка представилась секретарем начальника Пустомитівської ДПІ Стецюка Андрія Петровича та надала його контактний номер телефону 0665462744 з проханням перерахувати певну суму коштів на розрахунковий рахунок 4441114443440951 банку «Монобанк».

(більше…)

Детальніше

Оголошення

20 Листопада 2019

Шановні ветерани!

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Мета проекту — створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

20 Листопада 2019

У четвер, 21 листопада, відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:
08.30 год – Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Проведення чину екуменічної панахиди на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища


(більше…)

Детальніше

АНОНС: ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У ПУСТОМИТІВСЬКОМУ РАЙОНІ

12 Листопада 2019

Дата та час проведення: 13 листопада о 16:00 год.
Місце проведення: приміщення Пустомитівської РДА​
(м. Пустомити, вул. Грушевського, 35)​.
Виїзна нарада-зустріч відбудеться за участі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського та т.в.о. директора департаменту економічної політики Степана Куйбіди з головами міських/селищних/сільських рад, депутатами районної ради, громадськими активістами району.

Детальніше

Оголошення!

11 Листопада 2019

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, 12 листопада 2019 року в адмінбудівлі за адресою: вул. Грушевського, 35 м. Пустомити заплановано здійснити виїзний прийом громадян регіональним представником Уповноваженого Верховно Ради України з прав людини у Львівській області Клапчуком Русланом Ярославовичем.
Прийом громадян буде проводитись з 10:00 год. до 13:00 год.

Детальніше

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів! Зареєструйте свої права на землю!

5 Листопада 2019

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», Головне управління Держгеокадастру у Львівській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Львівської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

16 Жовтня 2019

Оголошення

3 Жовтня 2019

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Пустомитівського району Львівської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 30 000 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

30 Вересня 2019

Благодійна організація «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації 12 жовтня 2019 року в м. Добромиль Старосамбірського району буде проводити військово- патріотичний фестиваль «Мідні барви Прикарпаття».
Метою проведення заходу є національно-патріотичне виховання зростаючого покоління, а також виявлення та підтримка найбільш талановитих виконавців та творчих оркестрових колективів області. Заявку на участь можна подати за тел.: 0636795 1 12 (Богдан.Деленко).

Детальніше