logo

Оголошення

Інформація про результат конкурсу

9 Квітня 2020

На виконання пункту 591  Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246, районна державна адміністрація  інформує про те, що на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації переможця не визначено, у зв’язку із відсутністю претендентів.

Детальніше

Оголошення проведення конкурсу

1 Квітня 2020

Протидія домашньому насильству в умовах карантину на Львівщині: куди звертатися

27 Березня 2020

У зв’язку з карантинними заходами у світі збільшується кількість випадків домашнього насильства: соціальна ізоляція означає, що люди, які потерпають від насильства, залишаються наодинці з кривдником. Гендерне насильство має тенденцію посилюватись під час надзвичайних гуманітарних ситуацій та конфліктів, що є найпоширенішим серед найменш зареєстрованих порушень прав людини.

За даними департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, у Міністерстві внутрішніх справ України наразі не зафіксували збільшення кількості дзвінків на “гарячу лінію” та спецлінію 102, але нагадують, куди можна звернутися у випадку домашнього насильства:

(більше…)

Детальніше

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

6 Березня 2020

2 березня 2020 року розпочалася масштабна всеукраїнська кампанія з детінізації зайнятості у будівельній галузі. Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва. На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі 2 березня стартувала масштабна всеукраїнська кампанія, яка відбуватиметься у два етапи.


(більше…)

Детальніше

Інформація про результат конкурсу

17 Лютого 2020

Відповідно до статті 28 Закону України «Про державну службу» районна  державна адміністрація повідомляє, про те, що в результаті проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації – головного архітектора району переможця не визначено, у зв’язку із їх відсутністю.

Детальніше

До уваги роботодавців!

29 Січня 2020

Впродовж 23-31 січня 2020 року триває масштабна всеукраїнська кампанія на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.

(більше…)

Детальніше

Оголошення

24 Січня 2020

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б», а саме начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації, головного архітектора району. 

Наказ №8 від 24 січня 2020 року “Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби”

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації, головного архітектора району

 

Детальніше

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

16 Січня 2020

Державна служба України з питань геодезії картографії та кадастру на виконання статті 269 Податкового коексу України (далі-Кодекс) повідомляє про те, що відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь , земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.


(більше…)

Детальніше

Важлива інформація

10 Січня 2020

Нагадуємо, що 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, пов’язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства. НАЗК на своєму вебсайті постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною для заповнення та подання декларації.

Так, на сайті НАЗК розміщені:  

(більше…)

Детальніше

Обережно! Пташиний грип!

10 Січня 2020

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Пустомитівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації П.М. Городечного.

  (більше…)

Детальніше