Г Р А Ф І К
проведення особистого та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації

Прізвище, ім’я, по-батькові керівника

Посада

Дні прийому в РДА

Дні виїзного прийому

 

Марко Андрій Тарасович

 

Голова районної державної адміністрації

2 вівторок

 

4 п’ятниця

1 вівторок

 

3 п’ятниця

Олійничок Тарас Романович

 

Заступник голови районної державної адміністрації

 

2,4

середа

1,3

середа

Четирбук Юрій Володимирович

 

Керівник апарату районної державної адміністрації

 

1,3

п’ятниця

2,4

п’ятниця

 

Прийом громадян керівництвом районної державної адміністрації розпочинається з 10:00 години і триває до повного завершення особистого прийому, але не пізніше 18:00 години, з перервою на обід з 13:00 до 13:45. Прийом проводиться у службових кабінетах (згідно з графіком).

Голова районної державної адміністрації, заступник голови проводять особистий прийом громадян з 10:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 13:45) у службових кабінетах, згідно з графіком.

Голова райдержадміністрації здійснює особистий прийом громадян за попереднім записом відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Виїзні прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації проводить у приміщенні міської, селищної та сільських рад, згідно з графіком.
Попередній запис громадян на прийом до керівництва районної державної адміністрації здійснюють відповідальні особи органу місцевого самоврядування. Міський, селищний, сільські голови забезпечують інформування населення про день, місце та години прийому громадян.
Відділ з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації проводить прийом громадян щоденно в робочі дні: у понеділок-четвер з 10:00 до 18:00, у п`ятницю – з 10:00 до 17:00 год. (перерва з 13:00 до 13:45).
 
ГРАФІК 
особистого прийому громадян керівництвом облдержадміністрації
(Зважаючи на незалежні від обласної державної адміністрації обставини, з метою стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019 відповідно до п. 10.9 протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 6 проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування скасовано.)
 
Прізвище, ім’я, по-батькові Посада Дні прийому

Козицький Максим Зіновійович

голова обласної державної адміністрації

4 понеділок

виїзні прийоми: (за окремим графіком)

Годик Андрій Михайлович

перший заступник голови обласної державної адміністрації

3, 5 п’ятниця

виїзні прийоми:

3 четвер

Бучко Юрій Богданович

заступник голови обласної державної адміністрації з питань розвитку інфраструктури

1, 3 вівторок

виїзні прийоми:

2, 4 четвер

Собко Іван Михайлович
заступник голови обласної державної адміністрації

2 четвер,

5 вівторок

виїзні прийоми:

4 четвер,

5 понеділок

заступник головикерівник апарату обласної державної адміністрації

3 середа5 понеділок

виїзні прийоми:

1 середа,

5 четвер

Голова облдержадміністрації та його заступники приймають громадян з 14.00 до 18.00 у кабінеті прийому громадян за адресою: м.Львів, вул. Винниченка, 18 згідно з попереднім записом у секторі звернень громадян відділу діловодства та документообігу адміністративного управління апарату облдержадміністрації.