Упродовж червня районна державна адміністрація, у т.ч. всі її структурні підрозділи, працювала у робочому режимі. Питання життєдіяльності району розглядалися на засіданні сесії районної ради, засіданні громадської ради, нарадах і робочих зустрічах.
червня відбулося засідання 11-ї чергової сесії Пустомитівської районної ради. У роботі сесії брали участь заступники голови Пустомитівської районної державної адміністрації Павло Городечний та Ігор Хрунь, народний депутат України Богдан Дубневич, депутати Львівської обласної ради Мирослава Лісна та Іван Лабай, голова районної ради Галина Гичка, керівники органів місцевого самоврядування
Депутати районної ради розглянули 12 проектів рішень, по яких прийнято відповідні рішення. Зокрема, спрямовано вільний залишок коштів районного бюджету, що склався станом на 1 січня 2016 року, а саме профінансовано:
«Районну комплексну програму на 2016 – 2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, сімей загиблих героїв під час Революції гідності, вшанування пам’яті загиблих, проведення комплексних заходів з військово-патріотичного вихованню молоді, організації літніх таборів для дітей та юнацтва із елементами військово-медичної підготовки» в сумі 120 000,00 грн.; «Програму матеріально-технічного забезпечення підшефної військової частини А 2166 на 2016 рік» в сумі 50 000,00 грн.

2 червня  голова райдержадміністрації Володимир Говенко відвідав з робочими поїздками населені пункти Дмитре та Горбачі, 9 червняс.Соколівку, 13 червня — смт Щирець, де зустрівся із керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами сільських рад, громадськістю. У ході зустрічей обговорювалися проблемні питання життєдіяльності  населених пунктів та перспектив їх розвитку. На зустрічах також розглядалися питання об’єднання територіальних громад.
15 червня відбулося засідання громадської ради за участю керівника апарату райдержадмінстрації Юрія Четирбука, начальника відділу з питань звернень громадян, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретаря громадської ради Ірини Глуховецької. У ході засідання розглядалися питання результатів проведення місячника благоустрою та озеленення у Пустомитівському районі, відкритості діяльності райдержадміністрації.
17 червня голова  райдержадміністрації  Володимир Говенко спільно з головним лікарем центральної районної лікарні Іваном Лабаєм та депутатом Верховної Ради України Богданом Дубневичем здійснили робочу поїздку у с.Скнилів. У ході візиту керівники брали участь у відкритті фельдшерсько-акушерського пункту.   
12 червня у Лапаївському лісництві (поблизу с. Басівка), на території музею підпільної типографії УПА «Криївка» відбулися урочистості з нагоди 125-річчя від дня народження Євгена Коновальця (1891-1938). Участь у заході брали начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Салагай, колективи художньої самодіяльності району, громадськість.
22 червня До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у храмах та населених пунктах району відбулися панахиди за померлими і молебні за мир в Україні, покладання квітів до могил і пам’ятних знаків загиблим, вшанування учасників війни.
Упродовж червня резонансних подій на території району не зафіксованоСуспільнополітична ситуація в районі стабільна.