logo

Інформація

 
 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

14 Листопада 2019

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну – дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, о з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО.

(більше…)

Детальніше

Інформація

30 Жовтня 2019

На виконання п.7 «Порядку повідомної реєстрації колективних договорів» затвердженого Кабінетом Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 для оприлюднення  подаємо наступну інформацію.

(більше…)

Детальніше

Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя»

25 Жовтня 2019

На президентських виборах 2019 року, з поміж іншого, ви проголосували за перезавантаження соціально-економічної системи України, за відмову від бюрократично-олігархічного ладу, за вирішення проблеми постійно зростаючих ризиків бідності, за зниження соціального розшарування між багатими та бідними, за викорінення беззаконня та правової незахищеності в сфері зайнятості та підприємництва, за вирішення проблеми доступності житла та якісних комунальних послуг, за реальну, а не імітаційну боротьбу із корупцією та розграбуванням національного багатства, за те, щоб життя в Україні стало осмисленим, насиченим и перспективним як для молодого, так і зрілого покоління. ( посилання для обговорення  і напрацювання спільних пропозицій, а також питань що потребують вирішення )

(більше…)

Детальніше

ЗБЕРІГАННЯ ВРОЖАЮ ОВОЧЕВИХ ДО ВЕСНИ

22 Жовтня 2019

Закінчився збір урожаю овочів, виникає питання, як і де зберігати протягом зими овочі. Щоб овочі довше не втратили свого смаку та корисних властивостей, можна дотриматися тривалого зберігання зібраного врожаю при дотриманні простих правил. Про те, як правильно зберігати врожай узимку, де краще зберігати коренеплоди, в яких умовах і скільки можна зберігати ті чи інші овочі.

(більше…)

Детальніше

Осінній захист ріпаку

8 Жовтня 2019

Озимий ріпак – найпоширеніша олійна культура з родини капустяних, посівні площі якого з року в рік збільшуються. Розширення посівних площ ріпаку змінює фітосанітарний стан, тому виникає необхідність в інтенсивному захисті рослин від шкідливих організмів. За останні роки важливо враховувати те, що в сіво¬змінах забур’яненість в осінній період набуває основного значення.

(більше…)

Детальніше

Інформація (ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

27 Вересня 2019

Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області  (див. додаток ПРЕЗЕНТАЦІЯ )

Детальніше

Мишоподібні гризуни вороги посівів сільськогосподарських культур

26 Вересня 2019

Значне місце серед всіх різноманітних шкідників займають мишоподібні гризуни. Як і всі решта представників тваринного світу, мишоподібні гризуни, відіграють важливу роль у природних екологічних системах. Найбільшої шкоди наносять мишоподібні гризуни сільськогосподарській галузі, завдають значних збитків аграрному виробництву та є переносниками хвороб, небезпечних для людей та свійських тварин. Шкоди в особливо великих масштабах завдають гризуни у кліматичних зонах із підвищеною температурою повітря. До них належать шкідники класу ссавців з родин мишей та хом’якоподібних.

(більше…)

Детальніше

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки за 2018 рік

26 Вересня 2019

Про це інформував начальник Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області Андрій Кобільник, під час брифінгу для представників засобів масової інформації.


(більше…)

Детальніше

Інформація ГУ ДПС у Львівській області

26 Вересня 2019

Платник податків має кілька стаціонарних джерел забруднення: особливості подання декларації екологічного податку
Фахівцями Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області проведено практикум, що відповідно до п.250.10 ст.250 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі якщо:


(більше…)

Детальніше

Земельні питання

17 Вересня 2019

ТОП 25 ПИТАНЬ У ЗЕМЕЛЬНІЙ СФЕРІ, ЯКІ НАЙБІЛЬШЕ ЦІКАВЛЯТЬ ВЛАСНИКІВ ПАЇВ НАПЕРЕДОДНІ ЗАПУСКУ РИНКУ ЗЕМЛІ (див додаток)

Детальніше