logo

Інформація

 
 

Розпорядження №96

6 Квітня 2020

Про організацію оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у Пустомитівському районі на 2020 рік (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Зареєстровано міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) 06 березня 2020 року за №9/2119

Детальніше

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 адміністрація КНП «Пустомитівська центральна районна лікарня» рекомендує :

27 Березня 2020
1.Без нагальної потреби не відвідувати приміщення поліклініки
2.Щоб уникнути скупчення людей вхід може бути обмежений
3.Просимо з розумінням віднестися до вимірювання температури на вході
4.Максимально користуйтеся засобами комунікації з сімейними лікарями (телефон , viber та інші доступні месенджери, сторінка лікарні у Facebook )
Детальніше

Інформація

2 Березня 2020

На виконання п.7 «Порядку повідомної реєстрації колективних договорів» затвердженого Кабінетом Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 для оприлюднення  подаємо наступну інформацію.

Управлінням соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації:

  • проведено повідомну   реєстрацію    колективного договору ТзОВ СОБ «Львівська Швейцарія»   за   №6  від  02.2020  року.
  • проведено повідомну   реєстрацію    колективного договору відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  за   №7 від  02.2020  року.
Детальніше

Управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області інформує

13 Січня 2020

З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (надалі  – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013  №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. Інформація щодо рахунків для зарахування  податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів по Львівській області у 2020 році розміщена на Веб – сторінці Головного управління Казначейства (www.lviv.treasury.gov.ua) у розділі «Реквізити рахунків» або ж за посиланням  https:// lviv.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.

Детальніше

До уваги орендарів та користувачів водних обєктів

30 Грудня 2019

29 жовтня 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

(більше…)

Детальніше

Зберігання зерна в складських приміщеннях

12 Грудня 2019

Ос­таннім ча­сом збільшу­ють­ся об­ся­ги зберіган­ня зер­на різних куль­тур як у за­готівельній си­с­темі (еле­ва­то­ри, хлібо­прий­мальні підприємства), так і в си­с­темі ви­ро­щу­ван­ня (фер­мерські гос­по­дар­ст­ва, акціонерні об’єднан­ня). По­при відмінності, ці си­с­те­ми об’єднує спільна ме­та: збе­ре­жен­ня зер­на без кількісних втрат та зни­жен­ня якості.   Дотримання законів України «Про захист рослин», «Карантин рослин», про затвердження Регламенту зберігання зерна та продуктів його переробки  Спо­с­теріга­ють­ся до­сить ве­ликі втра­ти при зберіган­ні зерна різних культур, че­рез не­до­ско­налі тех­но­логії, не­до­стат­ню кількість су­час­них зер­но­с­хо­вищ, не­на­леж­ний рівень їхньо­го ос­на­щен­ня. 

(більше…)

Детальніше

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

14 Листопада 2019

Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну – дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, о з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО.

(більше…)

Детальніше

Інформація

30 Жовтня 2019

На виконання п.7 «Порядку повідомної реєстрації колективних договорів» затвердженого Кабінетом Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 для оприлюднення  подаємо наступну інформацію.

(більше…)

Детальніше

Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя»

25 Жовтня 2019

На президентських виборах 2019 року, з поміж іншого, ви проголосували за перезавантаження соціально-економічної системи України, за відмову від бюрократично-олігархічного ладу, за вирішення проблеми постійно зростаючих ризиків бідності, за зниження соціального розшарування між багатими та бідними, за викорінення беззаконня та правової незахищеності в сфері зайнятості та підприємництва, за вирішення проблеми доступності житла та якісних комунальних послуг, за реальну, а не імітаційну боротьбу із корупцією та розграбуванням національного багатства, за те, щоб життя в Україні стало осмисленим, насиченим и перспективним як для молодого, так і зрілого покоління. ( посилання для обговорення  і напрацювання спільних пропозицій, а також питань що потребують вирішення )

(більше…)

Детальніше

ЗБЕРІГАННЯ ВРОЖАЮ ОВОЧЕВИХ ДО ВЕСНИ

22 Жовтня 2019

Закінчився збір урожаю овочів, виникає питання, як і де зберігати протягом зими овочі. Щоб овочі довше не втратили свого смаку та корисних властивостей, можна дотриматися тривалого зберігання зібраного врожаю при дотриманні простих правил. Про те, як правильно зберігати врожай узимку, де краще зберігати коренеплоди, в яких умовах і скільки можна зберігати ті чи інші овочі.

(більше…)

Детальніше