logo

Інформація

 
 

Інформація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

6 Липня 2020

На території Пустомитівського району зареєстровано 635 лабораторно підтверджених випадків COVID -19. З підозрою на захворюваність зареєстровано 613 осіб.

Аби уникнути поширення гострих респіраторних та інфекційних захворювань, в тому числі захворювань на  COVID-19 – тварто дотримуватись заходів безпеки, а саме:

(більше…)

Детальніше

Інформація

27 Травня 2020

Інформація про прийняте рішення за результатами добору з призначення на вакантну посаду начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації – головного архітектора району шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

(більше…)

Детальніше

Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

13 Травня 2020

Засідання провів голова районної державної адміністрації – головарайонної комісії  з питань ТЕБ і НС  – Андрій Марко

протокол № 17 позачергового засідання комісії ТЕБ і НС від 10 травня 2020 року

Детальніше

На жовтень заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України

15 Квітня 2020

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації повідомляє про те, що 01-02 жовтня 2020 року у м. Гродно, Республіка Білорусь заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України.

(більше…)

Детальніше

ПОРЯДОК проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів)

15 Квітня 2020

1. Цей Порядок визначає механізм організації роботи місць обсервації (ізоляції), їх утримання та госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів) осіб, які здійснюють перетин державного кордону (крім осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2) (далі — особи).

(більше…)

Детальніше

Розпорядження №96

6 Квітня 2020

Про організацію оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у Пустомитівському районі на 2020 рік (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Зареєстровано міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) 06 березня 2020 року за №9/2119

Детальніше

З метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 адміністрація КНП «Пустомитівська центральна районна лікарня» рекомендує :

27 Березня 2020
1.Без нагальної потреби не відвідувати приміщення поліклініки
2.Щоб уникнути скупчення людей вхід може бути обмежений
3.Просимо з розумінням віднестися до вимірювання температури на вході
4.Максимально користуйтеся засобами комунікації з сімейними лікарями (телефон , viber та інші доступні месенджери, сторінка лікарні у Facebook )
Детальніше

Інформація

2 Березня 2020

На виконання п.7 «Порядку повідомної реєстрації колективних договорів» затвердженого Кабінетом Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 для оприлюднення  подаємо наступну інформацію.

Управлінням соціального захисту населення Пустомитівської районної державної адміністрації:

  • проведено повідомну   реєстрацію    колективного договору ТзОВ СОБ «Львівська Швейцарія»   за   №6  від  02.2020  року.
  • проведено повідомну   реєстрацію    колективного договору відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  за   №7 від  02.2020  року.
Детальніше

Управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Львівської області інформує

13 Січня 2020

З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (надалі  – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013  №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN. Інформація щодо рахунків для зарахування  податків, зборів та інших доходів до державного і місцевих бюджетів по Львівській області у 2020 році розміщена на Веб – сторінці Головного управління Казначейства (www.lviv.treasury.gov.ua) у розділі «Реквізити рахунків» або ж за посиланням  https:// lviv.treasury.gov.ua/ua/rekviziti-rahunkiv.

Детальніше

До уваги орендарів та користувачів водних обєктів

30 Грудня 2019

29 жовтня 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».

(більше…)

Детальніше