logo

Інформація

 
 

Інформація ( Повідомлення )

28 Серпня 2020

Інформація

27 Серпня 2020

Інформація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

7 Серпня 2020

На території Пустомитівського району зареєстровано 910 лабораторно підтверджених випадків COVID -19. З підозрою на захворюваність зареєстровано 1295 осіб.

Аби уникнути поширення гострих респіраторних та інфекційних захворювань, в тому числі захворювань на  COVID-19 – тварто дотримуватись заходів безпеки, а саме:

(більше…)

Детальніше

Інформація

20 Липня 2020

Переваги офіційного працевлаштування найманих працівників

15 Липня 2020

Офіційне працевлаштування – це захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення. Незадекларована праця знижує доходи державного бюджету, а отже і можливість фінансування державних програм соціального спрямування.
Переваги офіційного працевлаштування, зокрема:

(більше…)

Детальніше

Інформація

27 Травня 2020

Інформація про прийняте рішення за результатами добору з призначення на вакантну посаду начальника відділу містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації – головного архітектора району шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

(більше…)

Детальніше

Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

13 Травня 2020

Засідання провів голова районної державної адміністрації – головарайонної комісії  з питань ТЕБ і НС  – Андрій Марко

протокол № 17 позачергового засідання комісії ТЕБ і НС від 10 травня 2020 року

Детальніше

На жовтень заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України

15 Квітня 2020

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації повідомляє про те, що 01-02 жовтня 2020 року у м. Гродно, Республіка Білорусь заплановано проведення ІІІ Форуму регіонів Республіки Білорусь та України.

(більше…)

Детальніше

ПОРЯДОК проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів)

15 Квітня 2020

1. Цей Порядок визначає механізм організації роботи місць обсервації (ізоляції), їх утримання та госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів) осіб, які здійснюють перетин державного кордону (крім осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2) (далі — особи).

(більше…)

Детальніше

Розпорядження №96

6 Квітня 2020

Про організацію оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у Пустомитівському районі на 2020 рік (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Зареєстровано міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Львів) 06 березня 2020 року за №9/2119

Детальніше