logo

Інформація

12 червня 2019

Час прийому субєктів звернень у Центрі згідно з графіком

Дні тижня

Прийом та видача документів

Понеділок

9.00 – 20.00 год (без перерви)

Вівторок

9.00 – 16.00 год (без перерви)

Середа

9.00 – 16.00 год (без перерви)

Четвер

9.00 – 17.00 год (без перерви)

П’ятниця

9.00 – 16.00 год (без перерви)

Субота

Вихідний (не проводиться)

Неділя

Вихідний (не проводиться)

 

Адреса: м. Пустомити вул.Грушевського, 46 (приміщення поштового відділення)

тел. (230) 4-16-09

 

Начальник відділу надання адміністративних послуг-державний реєстратор – Тертична О.С.

Державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг –Мудрак Є.М.

Державний реєстратор відділу надання адміністративних послуг –Парус.Ю.В.

Адміністраторвідділу надання адміністративних послуг –Карнак Ю.В.

Адміністраторвідділу надання адміністративних послуг – Брановська Н.П.

 

Розпорядження «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 вересня 2014 року № 464» 

Розпорядження «Про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 вересня 2014 року № 465» 

 
 
 

ПОШКОДЖЕННЯ ХВОРОБАМИ ТА ШКІДНИКАМИ КУКУРУДЗИ Є ЗНИЩЕННЯМ ПРОДУКТИВНОСТІ ВРОЖАЮ

24 Червня 2019

Однією з найбільш високопродуктивних злакових культур універсального призначення є кукурудза , яку вирощують для продовольчого, кормового і технічного використання. За її рахунок тваринництво забезпечується концентрованими кормами, силосом і зеленою масою.

  

(більше…)

Детальніше

ОСОБЛИВОСТІ ЗАХИСТУ КАПУСТИ ВІД ШКІДНИКІВ І ХВОРОБ

24 Червня 2019

Капуста зазнає великої шкоди від шкідників та хвороб. Згідно з літературними джерелами, на рослинах капусти в Україні відомо 46 видів шкідливих фітофагів. Починаючи з вирощування розсади й до збирання врожаю в полі, овочевим хрестоцвітим культурам шкодить кілька десятків видів комах. Найбільш поширеними з них на Україні є капустяна попелиця, хрестоцвіті клопи, капустяна совка, капустяний та ріпаковий білани, капустяна міль, хрестоцвіті блішки. В окремі роки великої шкоди завдають капустяна муха, ріпаковий пильщик, бариди, дротяники, личинки хрущів, капустянка та інші шкідники.

(більше…)

Детальніше

ФУЗАРІОЗ КОЛОСУ – НЕБЕЗПЕЧНА ХВОРОБА ДЛЯ РОСЛИН, ЛЮДЕЙ І ТВАРИН

24 Червня 2019

Фузаріоз колосу:

На жаль, останніми роками в багатьох зерносіючих господарствах, а також у приватному секторі, зростає кількість збіжжя, та інших культур уражених фузаріозом. Збудники – недосконалі гриби роду Fusarium. Джерело інфекції – рослинні рештки, грунт, насіння. Зараження відбувається сумкоспорами, конідіями, які поширюються за допомогою вітру, дощу, комах. Розвитку хвороби сприяє підвищена вологість та температура повітря, дощі. Критичним періодом для зараження є фаза цвітіння. Розвиватися хвороба починає ще з насіння, тому симптоми можна побачити вже з моменту сходів. Перший очевидний прояв фузаріозу – загнивання насіння і проростків у полі. На колосі візуальні симптоми розвитку фузаріозу – це, по-перше, посвітління окремих колосків на тлі загального забарвлення колосу в період молочно-воскової стиглості; по-друге, утворення жовто-рожевого нальоту на поверхні окремих колосків або всього колосу в період повного дозрівання.

  

(більше…)

Детальніше

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАСОБАМИ ЗАХИСТУ ВИНОГРАДУ

19 Червня 2019

Погіршення фітосанітарного стану виноградних насаджень останніми роками відбувається внаслідок порушення технології вирощування – спрощення системи основного обробітку ґрунту, незбалансованого внесення мінеральних добрив, невчасне виконання заходів захисту.

     

(більше…)

Детальніше

Управління персоналом

3 Травня 2019

Земельні торги

25 Квітня 2019

altЗ метою активізації продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності повідомляємо про проведення земельних торгів  у травня місяці по Пустомитівському районі.

(більше…)

Детальніше

Управління Державної казначейської служби України у Пустомитівському районі інформує

18 Квітня 2019

altВідповідно до наказу Міністерства фінансів України № 135 від 03.04.2019 року ” Про затвердження змін до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” який подано на реєстрацію до Міністерства юстиції України 05.04.2019 Державною Казначейською службою України в АС “Є-Казна Доходи” (код банку 899998) забезпечено відкриття рахунків 3719 на ім’я органів ДФС для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування , які починають діяти з 2 травня 2019 року.

(більше…)

Детальніше

Інформація

9 Квітня 2019
altПро продаж прав на оренду земельних ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту)  на електронних земельних торгах на території Львівської області:
Детальніше

Щодо інформування населення

26 Березня 2019
alt20 березня поточного року проводилась перевірка систем оповіщення Львівської області. Під час перевірки вмикались електросирени. Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення та районних центрів департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації проводиться електронне опитування мешканців області.

(більше…)

Детальніше

Інформація

14 Березня 2019
altЗ початку 2019 року до бюджету надійшло майже 156717,3 тис. гривень податку на додану вартість від платників Галицького управління
Суб’єкти господарювання у січні – лютому 2019 року, які перебувають на обліку в Галицького управління ГУ ДФС у Львівській області, сплатили до Державного бюджету 156717,3 тис. грн. податку на додану вартість. Відшкодовано 723832,0 тис. грн. ПДВ на розрахункові рахунки платників. За лютий 2019 року платники податків сплатили до Державного бюджету 65248,5тис.грн. податку на додану вартість.

(більше…)

Детальніше