logo

Інформація

 
 

Осінній захист ріпаку

8 Жовтня 2019

Озимий ріпак – найпоширеніша олійна культура з родини капустяних, посівні площі якого з року в рік збільшуються. Розширення посівних площ ріпаку змінює фітосанітарний стан, тому виникає необхідність в інтенсивному захисті рослин від шкідливих організмів. За останні роки важливо враховувати те, що в сіво¬змінах забур’яненість в осінній період набуває основного значення.

(більше…)

Детальніше

Інформація (ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

27 Вересня 2019

Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області  (див. додаток ПРЕЗЕНТАЦІЯ )

Детальніше

Мишоподібні гризуни вороги посівів сільськогосподарських культур

26 Вересня 2019

Значне місце серед всіх різноманітних шкідників займають мишоподібні гризуни. Як і всі решта представників тваринного світу, мишоподібні гризуни, відіграють важливу роль у природних екологічних системах. Найбільшої шкоди наносять мишоподібні гризуни сільськогосподарській галузі, завдають значних збитків аграрному виробництву та є переносниками хвороб, небезпечних для людей та свійських тварин. Шкоди в особливо великих масштабах завдають гризуни у кліматичних зонах із підвищеною температурою повітря. До них належать шкідники класу ссавців з родин мишей та хом’якоподібних.

(більше…)

Детальніше

Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки за 2018 рік

26 Вересня 2019

Про це інформував начальник Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області Андрій Кобільник, під час брифінгу для представників засобів масової інформації.


(більше…)

Детальніше

Інформація ГУ ДПС у Львівській області

26 Вересня 2019

Платник податків має кілька стаціонарних джерел забруднення: особливості подання декларації екологічного податку
Фахівцями Галицького управління ГУ ДПС у Львівській області проведено практикум, що відповідно до п.250.10 ст.250 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі якщо:


(більше…)

Детальніше

Земельні питання

17 Вересня 2019

ТОП 25 ПИТАНЬ У ЗЕМЕЛЬНІЙ СФЕРІ, ЯКІ НАЙБІЛЬШЕ ЦІКАВЛЯТЬ ВЛАСНИКІВ ПАЇВ НАПЕРЕДОДНІ ЗАПУСКУ РИНКУ ЗЕМЛІ (див додаток)

Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ про висновок з оцінки впливу на довкілля №201810181952

5 Вересня 2019

ПрАТ «Миколаївцемент» (юридична адреса: 81600, Львівська обл., Миколаївський район, м. Миколаїв, вул. Стрийське шосе, 1, код ЄДРПОУ 00293025) інформує про отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля «Продовження експлуатації (промислової розробки) Кагуївського родовища з видобуванням суглинків та глин, придатних у якості сировини для виробництва цементу, що розташовується у Миколаївському і Пустомитівському районах Львівської області» і рішенням про провадження планованої діяльності – продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами від 26.05.1997 р. №882, який виданий Державною службою геології та надр України відповідно до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615.

(більше…)

Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ про висновок з оцінки впливу на довкілля №201810181951

5 Вересня 2019

ПрАТ «Миколаївцемент» (юридична адреса: 81600, Львівська обл., Миколаївський район, м. Миколаїв, вул. Стрийське шосе, 1, код ЄДРПОУ 00293025) інформує про отримання висновку з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, яка підлягає оцінці впливу на довкілля «Продовження експлуатації (промислової розробки) Добрянського родовища з видобування вапняків, придатних в якості сировини для виробництва цементу, що розташовується у Миколаївському і Пустомитівському районах Львівської області» і рішенням про провадження планованої діяльності – продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами від 26.05.1997 р. №881, який виданий Державною службою геології та надр України відповідно до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615.

(більше…)

Детальніше

Інформація про земельні торги (аукціони)

3 Вересня 2019

інформація про земельні торги (аукціони) щодо продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що відбудуться у вересні 2019 року. (Додаток)

Детальніше

ПРОТРУЄННЯ НАСІННЯ ОЗИМИХ КУЛЬТУР – ОСНОВА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

21 Серпня 2019

Одним із найбільш важливих заходів у технології вирощування озимих зернових культур та озимого ріпаку є протруювання насіння що захищає молоді проростки на ранніх етапах розвитку.

(більше…)

Детальніше