В процесі підготовки також відбулись засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати обговорили проект порядку денного сесії та опрацювали всі питання що виносились на розгляд.
До початку роботи сесії голова районної ради Галина Гичка привітала освітян з професійним святом, а також заступників голови районної державної адміністрації та депутатів районної ради з уродинами, котрі відзначались у міжсесійний період. Побажала, щоб постійними супутниками у житті були мир і злагода, міцне здоров’я, достаток і родинний затишок.

      

Після чого було розпочато сесію районної ради під головуванням голови Пустомитівської районної ради Галини Гички, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Городечного та заступника голови районної ради Івана Мудрого. Серед присутніх також були: депутат обласної ради Іван Лабай, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Войтович, начальники відділів, управлінь районної державної адміністрації, сільські та селищний голови, депутати міської ради, керівники територіальних органів виконавчої влади, керівники підприємств, установ, сільськогосподарських формувань, підприємці, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

    
Проведення чергової сесії викликано насамперед врегулюванням бюджетних питань, питань надання одноразових матеріальних допомог мешканцям Пустомитівського району, питань пов’язаних з виконанням Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у І півріччі 2019 року та ін.

    
Детально з прийнятими на черговій сесії рішеннями можна буде ознайомитись після їх виготовлення на сайті Пустомитівської районної ради у розділі «Доступ до публічної інформації».