Голова Львівської ОДА Максим Козицький вітає звільнення нацгвардійця Віталія Марківа, який був несправедливо засуджений до 24-х років позбавлення волі в Італії через смерть журналіста. 

Апеляційний суд в італійському Мілані виправдав Віталія Марківа. Сторона захисту навела достатню кількість підтверджень його невинуватості.

«Віталій Марків повертається додому! Cправедливість є і за неї завжди треба боротися! Торік суд першої інстанції у місті Ассізі засудив Марківа до 24 років позбавлення волі. Дякую журналістам, високопосадовцям, Президенту України Володимиру Зеленському за те, що допомогли Віталію добитися правди!»,-  зазначив очільник області.

Віталій Марків – старший сержант Нацгвардії, родом з Тернопільщини. У 2003 році разом з родиною переїхав до Італії. Повернувся в Україну під час Майдану. На війну пішов добровольцем. Його звинуватили у причетності до вбивства італійського фоторепортера Андреа Роккеллі та його російського перекладача і журналіста Андрія Миронова під час боїв під Слов’янськом у 2014 році.