У новому навчальному році у закладах загальної середньої освіти Львівщини очікують 279457 учнів, що на 2872 школярів більше ніж торік.

Про це сьогодні, 29 серпня, повідомили під час брифінгу.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомири Мандзій, до першого класу цьогоріч підуть 29649 дітей.

“У закладах загальної середньої освіти Львівщини успішно впроваджено держстандарт початкової освіти – “Нову українську школу”. Усі вчителі, які навчатимуть першокласників? пройшли навчання. На НУШ була скерована субвенція у сумі 89, 8 млн гривень, з них 69 млн грн – на покращення матеріально-технічної бази. За ці кошти у школах оновили парти для першого класу, закупили нову дидактику та комп’ютерну техніку. Практично усі школи Львівщини забезпечені новими меблями для першого класу”, – зазначила очільниця департаменту.

Також Любомира Мандзій наголосила, що учні других класів повністю забезпечені підручниками.

“Дефіциту підручників для другого класу немає. Ми отримали близько 60% підручників для шостого та одинадцятого класів”, – підкреслила Любомира Мандзій.

За словами Любомири Мандзій, до закладів професійної освіти продовжено вступ до 1 жовтня.

“У закладах професійної освіти оновлено матеріально -технічну базу. Станом на сьогодні, вони мають регіональне замовлення у межах 10,5 тис гривень. На сьогодні у закладах професійної освіти навчатимуться 7 тис учнів, але, сподіваюсь, що до 1 жовтня їхня кількість зміниться”, – наголосила Любомира Мандзій.