Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття посади:

– начальника відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління – 1 посада категорії ” Б”.
– головного спеціаліста відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління – 2 посади категорії ” В”.
– провідного спеціаліста відділу по роботі з ОТГ та іншими фінансовими органами бюджетного управління – 1 посада категорії ” В”.
– провідного спеціаліста відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління – 1 посада категорії ” В”.
– провідного спеціаліста відділу фінансів освіти та культури бюджетного управління (на час перебування у відпустці для догляду за дитиною основного працівника) – 1 посада категорії ” В”.
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду – вища фінансово-економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, молодшого бакалавра або бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби до якої додається резюме у довільній формі;
– письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
– копії документів про освіту;
– посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
– заповнену особову картку державного службовця встановленого зразка із відповідними додатками;
– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
-заяву про відсутність заборгованості із сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання (Категорія „Б”)
*Іінші документи за бажанням претендента – додаткові (необовязкові) документи: особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на заняття посад державної служби.

Термін прийняття документів – до 16 .00 02 серпня 2019 року.

У конкурсі можуть приймати участь особи з інвалідністю

Документи подавати за адресою: м. Львів, вул. Костюшка, 8, відділ інформаційно – комп’ютерного та кадрового забезпечення к.406.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (032) 255-36-85.