altСтаном на 8.00 годину  16 січня 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень, за винятком:
16 січня о 00.07 надійшло повідомлення про відключення електропостачання 5 населених пунктів Сколівського району (4 повністю та 1 частково). Станом на 01.50 електропостачання населених пунктів було відновлено. На ранок залишається без електропостачання база відпочинку «Захар Беркут». Електроживлення об’єктів бази тимчасово здійснюється за допомогою резервного джерела живлення (дизель-генератора). За інформацією керівництва бази умови життєдіяльності відпочиваючих не порушено. Причина відключення встановлюється. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи.
 
Проїзд автомобільними дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Дорожнє покриття на дорогах державного та місцевого значення мокре, місцями невеликий сніг.
 
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології 16 січня на дорогах ожеледиця. Прогноз на 16 січня – хмарна погода з проясненнями. Вранці та вдень місцями сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12 м/с. Температура повітря вдень від 1º морозу до 4º тепла.