altСтаном на 8.00 22 січня 2014 року системи життєзабезпечення області функціонують без порушень, за винятком:
Унаслідок погіршення погодних умов 20-21 січня (випадання опадів переважно у вигляді дощу при низьких температурах повітря, утворення ожеледі на лініях електропередач – товщина стінки ожеледі на дротах ліній електропередач досягала у деяких місцях на території Жовківського району до 30 мм) було:
 
– знеструмлено 1 повітряну лінію 35 кВ, 84 повітряні лінії 6-10 кВ;
 
– відключено 616 трансформаторних підстанцій 10-6/0,4 кВ;
 
– без електропостачання залишилися 183 населених пункти в 11 районах області: Бродівському, Буському, Дрогобицькому, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Перемишлянському, Радехівському, Сокальському, Старосамбірському, Яворівському.
 
До проведення робіт 21 січня було залучено 49 бригад у складі 325 осіб та 60 одиниць техніки.
 
Станом на 08.00 22 січня:
 
– відновлено електропостачання 171 із 183 знеструмлених населених пунктів (повністю у Бродівському, Буському, Дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому, Радехівському та Старосамбірському районах).
 
Залишаються знеструмленими у 5 районах області 12 населених пунктів, з них 9 повністю та 3 частково.
 
Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.
 
Проїзд автомобільними дорогами державного та місцевого значення забезпечено. На дорогах державного значення покриття мокре, місцями невеликий сніг. На дорогах місцевого значення місцями ожеледиця та невеликий сніг.
 
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології 22 січня збережеться ожеледь, по півночі території сильна ожеледь, на дорогах ожеледиця.. Прогноз на 22 січня – хмарно, часом сніг, ожеледь, по півночі території сильна ожеледь, на дорогах ожеледиця, місцями туман, вітер північно-східний 7-12 м/с, температура повітря вдень 2-7° морозу.