Сьогодні, 6 лютого, Львівській обласній дитячій лікарні “ОХМАТДИТ” вручили кардіологічне медичне обладнання для потреб пацієнтів, а саме: вимірювач артеріального тиску ВАТ-41-2.

Обладнання придбали за зібрані кошти під час благодійної акції ВБФ “Серце до серця” – “Дитяче серденько, живи!” у Львівській області. Його вартість – 35 тис гривень.

“Кожного року проводяться такі благодійні акції, під час яких збираємо кошти для обладнання в обласні дитячі лікарні. Будемо сподіватись, що придбаний вимірювач артеріального тиску служитиме тривалий час цьому медичному закладу”, – зазначила обласний представник ВБФ “Серце до серця” у Львівській області Ольга Якимів.

Як розповіла лікар-педіатр Львівської обласної дитячої лікарні “ОХМАТДИТ” Андріана Мальська, обладнання призначене для проведення добового моніторингу артеріального тиску з метою діагностики у пацієнта артеріальної гіпертензії.

“До нас приходить багато дітей із скаргами на артеріальну гіпертензію. Для того, щоб визначити це захворювання необхідне таке обладнання, яке дозволяє цілодобово вимірювати артеріальний тиск у пацієнта. Ми вдячні за цей апарат, який є необхідним для нашої лікарні та полегшить діагностику”, – зазначила Андріана Мальська.

Цьогоріч таку Всеукраїнську акцію з назвою “”Дитяче серденько, живи!” проводитимуть у квітні. Відтак, ВБФ “Серце до серця” запрошує долучатись усіх охочих.

“Приємно зазначити, що Львівська обласна адміністрація працює з Фондом не один рік. Важливо, що ми можемо долучатися до збору коштів та залучати волонтерів, адже щорічні акції, які організовує ВБФ “Серце до серця” – “Дитяче серденько, живи!” – це добрий показник, що ми рухаємось у напрямку Європи, а також крок до того, що ми можемо єднатись і наші громадяни показують, що ми є європейською країною”, – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Зазначимо, загалом щорічно в Україні народжується близько 10000 тисяч дітей з вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця та потребують невідкладного хірургічного втручання.