Департамент економічної політики Львівської ОДА та Громадська організація «Клуб ділових людей Україна» підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний моделювати пільгову програму кредитування бізнесу у Львівській області.

Як пояснив керівник департаменту Степан Куйбіда, спільна робота буде спрямована на розвиток співробітництва для більш ефективної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва в питаннях пільгового кредитування бізнесу у Львівській області.

Співпраця відбуватиметься в межах ініціативи «Розробка та пілотування інструментів сприяння бізнесу в об’єднаних територіальних громадах» програми «U-Lead з Європою».

«Сьогодні також був підписаний Меморандум про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку Львівської області та Громадською організацією «Клуб ділових людей Україна». Він спрямований на реалізацію державної політики у сфері підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнес-середовища області», – додав Степан Куйбіда.

Нагадаємо, що є цілий комплекс програм з обласного та державного бюджетів, якими може скористатись малий та середній бізнес Львівщини.

Зокрема, в межах Програми підтримки конкурентноспроможності Львівської області, передбачено відшкодування частини відсотків за кредитами взятих на основні засоби. Також в межах цієї ж програми реалізовується ваучерна підтримка бізнесу, яка передбачає надання на конкурсній основі ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу Львівської області.

Розміри ваучерів: на маркетингові та консалтингові послуги – до 50 тис грн, інноваційні ваучери – до 100 тис грн.