Упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 198,5 млн гривень.

З них – 127,3 млн грн виділені на поточні потреби бюджетних установ, а саме: виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів, господарські потреби.

Також 15 млн грн спрямовано на будівництво сільських амбулаторій; 9,5 млн грн – вивезення твердих побутових відходів з м. Львова; 6,4 млн грн – будівництво об’єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення; 0,3 млн грн – ремонт та утримання автомобільних доріг області; 2,0 млн грн – реалізацію проектів місцевого розвитку на умовах співфінансування; 1,3 млн грн – надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів; 2,7 млн грн – заходи з енергозбереження в установах охорони здоров’я; 0,7 млн грн – облаштування спортивних майданчиків.

На передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров’я, надано додаткову дотацію в сумі 32,1 млн грн та цільову субвенцію на оплату праці педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів – 1,2 млн гривень.