Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький нагородив переможців конкурсу читань віршів Лесі Українки. Конкурс стартував 25 лютого, у день народження поетеси.  Відтак, упродовж тижня поціновувачі її творчості записували відео та опублікували їх у коментарях на Фейсбук – сторінці очільника області.

“Дякую вам за активну участь у конкурсі та любов до поезії.  Приємно залучати людей, які захоплюються творчістю Лесі Українки, люблять українську мову і з радістю декламують її вірші. Бажаю вам подальших успіхів та перемог”,-  зазначив у вітальному слові Максим Козицький.

Cеред  переможців –  Максим Васьків, Лілія Ціолковська, Вікторія Мельник, Олена Курба, Діана Нальотова та Христина Касій. Їх нагородили подарунками  від Львівської обласної державної адміністрації.

“Дякуємо, що організували такий онлайн конкус, це дуже актуально у теперішній час і це можливість проявити себе. Окрім того, вивчаючи вірші Лесі Українки, ми популяризуємо її творчість і надихаємо інших читати її  геніальні твори”, – розповіла учасниця конкурсу Олена Курба.

Зазначимо, зараз в області триває конкурс декламування віршів Тараса Шевченка. Департамент з питань культури, національностей та релігій закликає усіх охочих брати участь.

Оксана Буй