Сьогодні, 19 вересня, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками Львівського регіонального представництва Консультативної Місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в України.

У межах зустрічі делегація акцентувала увагу на реалізації проекту “Розробка стратегії громадської безпеки”.

“Це наш головний проект і основою для його планування є дослідження, яке ми проводили і яке згодом презентуємо. Цей аналіз спрямований на те, щоб дізнатись громадську думку щодо проблем з безпекою. Ми досліджували такі аспекти, як рівень довіри до різних правоохоронних відомств та, що саме непокоїть громадян”, – наголосив старший радник та тренер з питань правоохоронної діяльності Марек Дзержега.

Під час розмови сторони наголосили на необхідності створення робочих груп, які братимуть участь у розробці стратегії громадської безпеки.

“Тема безпеки дорожнього руху є надзвичайно актуальною і важливою, зі своєї сторони ми підтримуємо вашу ініціативу та будемо співпрацювати”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Також делегація наголосила на важливості проведення інформаційних кампаній, тренінгів, семінарів для того, щоб підвищити довіру громадян до правохоронних органів.