altВчора, 20 січня, у Львівській облдержадміністрації  під керівництвом  заступника голови ОДА Мирослава Богіри відбулася робоча зустріч  з представниками проекту міжнародної технічної допомоги  «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні».
Під час зустрічі учасники Проекту проаналізували результати спільної роботи у 2013 році та обговорили плани щодо співпраці на 2014 рік та січень – червень 2015 року.
 
Так, у 2014 році в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги, заплановано проведення тренінгів та семінарів для банків та кредитних спілок, проведення навчань для фруктово-овочевого та молочного секторів, а також розвиток національного молочного форуму та підтримки існуючого фруктово-овочевого форуму.
 
Зазначимо, цей Проект реалізується на території Львівської області з 2010 року. Метою є підвищення продуктивності та рентабельності фруктово-овочевого та молочного секторів сільського господарства, включаючи переробку. Зокрема, йдеться про збільшення доданої вартості в ланцюгах постачання від виробників до кінцевих споживачів продукції через ідентифікацію та вплив на основні обмежуючі фактори у цих ланцюгах та за рахунок співпраці із усіма зацікавленими сторонами.