Сьогодні, 25 лютого, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся захід щодо результатів моніторингу Єдиного державного порталу відкритих даних, проведеного Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у 2019 році.

Учасники заходу – представники об’єднаних територіальних громад мали змогу більш детально ознайомитись із нормативно-правовими актами щодо розміщення публічної інформації у формі відкритих даних на єдиному державному порталі відкритих даних.

Окрім того, у межах просвітницького заходу «Результати моніторингу Єдиного державного порталу відкритих даних, проведеного Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини у 2019 році» присутні розглянули правові аспекти оприлюднення публічної інформації.

Зазначимо, що вище згаданий моніторинг здійснювався з метою спонукання розпорядників інформації оприлюднювати набори відкритих даних, що сприятиме не лише спрощенню роботи з публічною інформацією, але й розвитку громадянського суспільства на місцях, підвищення економічного благополуччя територіальних громад і зростання рівня прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.