Cьогодні, 17 вересня, у Трускавці розпочала роботу XV Міжнародна конференція та виставка «Птахівництво 2019». Організатор заходу – Асоціація «Союз птахівників України».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Генеральний директор Асоціації Сергій Карпенко, який поінформував присутніх про стан і перспективи розвитку галузі птахівництва в Україні.

«Підприємства галузі птахівництва найбільше впроваджують сучасні інноваційні технології виробництва, що дозволило виробникам України зайняти вагомі позиції на світовому ринку, зокрема в країнах ЄС» – наголосив Сергій Карпенко.

Серед учасників заходу – представники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«На Львівщині промисловим птахівництвом займається 32 сільгосппідприємства. Близько 60% виробництва м’яса в області припадає на м’ясо птиці. Галузь розвивається динамічно за рахунок введення в дію новозбудованих та реконструйованих приміщень, які дають можливість з року в рік збільшувати поголів’я птиці, нарощувати темпи виробництва продукції птахівництва. впроваджувати нові сучасні технології», – розповіла начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Світлана Долинська.

Цьогоріч в межах міжнародної конференції, яка триватиме впродовж трьох днів до 20 вересня, учасники дізнаються про інноваційні технологічні рішення в промисловому птахівництві від вітчизняних та зарубіжних експертів, обміняються виробничим досвідом. На представлених в рамках конференції виставкових експозиціях, виробники зможуть ознайомитись з досягненнями технологічного прогресу, новинками в годівлі птиці та ветеринарії.