З нагоди професійного свята та Всесвітнього дня стандартів, в області відзначили працівників стандартизації та метрології. Привітав представників галузі перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Дякую за вашу самовіддану працю, за досвід, знання, інтелект, які ви вкладаєте в  розвиток сфери технічного регулювання. Без метрології та дотримання вимог стандартів –  не зможе існувати жодна галузь нашого життя. Дякую, що дбаєте про якість. Ви великою мірою впливаєте на конкурентоздатність наших виробництв, на підвищення їх економічної ефективності. Та найголовніше – своєю працею ви дбаєте про людей – споживачів товарів і послуг. Захищаєте їхнє право користуватися якісною і безпечною продукцією, отримувати якісні і безпечні послуги», – зазначив він.

Працівники ДП «Львівстандартметрологія» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології України отримали почесні грамоти Львівської ОДА.

Окрім цього, начальник сектору державного підприємства «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» Лариса Шабаліна нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня.

«За значний особистий внесок у науково-технічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю»,-  йдеться в Указі Президента України Володимира Зеленського.

 

Юлія Савостейко