altСьогодні, 22 січня, у Львові відбулись заходи з нагоди відзначення 95-ї річниці проголошення  Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та Дня Соборності та Свободи України.
В урочистостях взяв участь  голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало.
 
Зокрема, очільник Львівщини спільно із представниками міської ради та громадськості поклав квіти  до Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі та до могили Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.
 
 «День Соборності та Свободи України встановлено Указом Президента України у 2011 році. У цей рік виповнюється 95 років з часу проголошення цього історичного документу, яким було закріплено вікові прагнення українців жити в єдиній українській соборній державі. Сьогодні ми вшановуємо тих постатей, які долучились до об’єднання України. Саме з них, в такий непростий час, ми повинні брати приклад – приклад мудрості, єдності і злагоди. Тільки так ми зможемо досягнути порозуміння», – наголосив голова ОДА.
 
Також в рамках заходів запалили лампадки біля могил Д.Вітовського, Держсекретаря військових справ ЗУНР, М.Галущинського, коменданта Січових Стрільців, О.Тисовського, керівника і засновника «ПЛАСТу», С.Левицького, воїна УГА.