16 жовтня у Львові відбулись громадські обговорення щодо присудження почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи» 1-й окремій бригаді Державної спеціальної служби транспорту. Про це поінформували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Обговорення відбулись відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» ч.5 ст.3, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та за ініціативи командування, Ради ветеранів та особового складу 1 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

До участі долучилась громадськість міста, представники громадських організацій та експерти.

Також зазначаємо, що в період з 11 вересня по 11 жовтня 2020 року надійшло 3 звернення з пропозиціями щодо підтримки клопотання 1-ї окремої бригади щодо присвоєння їй почесного найменування «імені Героя України Георгія Кірпи».

Результати обговорення оприлюднені в рубриці «Консультації з громадськістю» за посиланням.