alt22 січня, з ініціативи департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у загальноосвітніх навчальних закладах Львівщини проводитимуться виховні та тематичні заходи, приурочені до Дня Соборності та Свободи України.
Зокрема, у школах області для учнів проводитимуть тематичні уроки, семінари, конференції, виховні години, зустрічі з учасниками національно-визвольних змагань, екскурсії учнівської молоді в музеї, конкурс малюнків «Моя Батьківщина».
 
У шкільних бібліотеках будуть відкриті книжково-журнальні виставки, проводитимуться бібліографічні огляди літератури та експонуватимуться портрети українських письменників та історичних діячів, чия творчість і діяльність нерозривно пов’язана з боротьбою за волю України.
 
Окрім цього, 21-22 січня з нагоди Дня Соборності та Свободи України відбудеться урочистий радіоміст вихованців дитячої колективної КХ радіостанції імені В. Мархасіна «Схід і Захід разом».
 
Також 22 січня, у День Соборності та Свободи України, у Львівському обласному Будинку вчителя пройде семінар педагогічних працівників. Початок о14.00 год.
 
Нагадаємо, офіційно в Україні День Соборності відзначався з 1999 року. 30 грудня 2011 року Указом Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано, натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».