Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА нагадує, що триває голосування за конкурсні проєкти, що претендують на фінансування з Всеукраїнського громадського бюджету у Львівській області (Всеукраїнський громадський бюджет у Львівській області).

Кожен громадянин у віці від 16 років з реєстрацією проживання у Львівській області має безпосередню можливість проголосувати у конкурсі, а відтак – вплинути на напрямок розвитку регіону.

«17 відмінних проєктів у категоріях «Туристична привабливість» та «Конкурентоспроможна економіка» чекають на Вашу підтримку, а це і збереження лісу, покращення його біологічної стійкості. Також проєкти спрямовані на збереження мистецтва традиційних іграшок, розвиток велотуризму та нових туристичних локацій, покращення транспортної доступності чи закупівлю нового обладнання тощо»,-  зазначають у департаменті.

Ознайомитися детально з усіма проєктами можна за посиланням або безпосередньо на онлайн-платформі для голосування за посиланням. Також можна проголосувати у найближчому ЦНАПі.