У Львівському управлінні Офісу ВПП ДПС підбили підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку з доходів фізичних осіб за вісім місяців 2019 року.

З початку року від великих платників, які перебувають на обліку у Львівському управлінні Офісу ДПС, надійшло 3,8 мільярдів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 287 мільйонів більше, ніж очікувалось. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 1 мільярд гривень.

Традиційно найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. За вісім місяців 2019 року представники львівського бізнесу перерахували 920 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб. З цієї суми 690 мільйон гривень (75% від загальних надходжень) спрямовано до місцевого бюджету Львова, а 230 мільйонів гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

Відак, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, платниками Львівського управління Офісу ВПП ДПС сплачено на 271 мільйон гривень ПДФО більше.