Сьогодні в с. Оброшине, на спільне запрошення ініціативних мешканців громади та керівництва Інституту сільського господарства, з робочим візитом, завітали Начальник управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталя Табака, заступник голови Пустомитівської РДА Олександр Клименко та президент львівського туристичного альянсу Лев Підлісецький (туристична компанія “Чудо Тур”). Микола Володимирович Савка (заступник керівника Інституту) розповів про необхідність залучення бюджетних коштів на розроблення проектної документації, на підставі якої Інститут отримає змогу вчиняти поетапні дії щодо запобіганню руйнації Палацу Архієпископів та подальшого його відновлення.

 
Для цього Інститут подасть необхідні звернення до районної та обласної рад. Гості були вражені історично-культурною спадщиною громади, а також її туристичним потенціалом (липова алея – палац Архієпископів – дендропарк). Олександр Клименко та Наталія Табака запевнили у сприянні щодо виділення коштів на розроблення вказаної документації. Іван Галич наголосив на перспективності розвитку туристичного маршруту (Львів-Оброшино-Ставчани-Годовиця-Басівка) та економічно-туристичного кластеру громади загалом. 
Разом з тим, обговорили важливість відновлення липової алеї. Для цього вирішили ініціювати розробку відповідного проекту, залучити громадськість до його обговорення та подальше подання проекту на конкурси із залучення позабюджетних коштів.