Вчора у Пустомитівській районні філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу у збройних силах України.Мета заходу – інформування по шукачів роботи щодо умов проходження служби за контрактом у Збройних Силах України. У заході взяли участь представник 80-тої бригади та запрошені безробітні.

Завідувач сектору профорієнтації Т.Куцела розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Відмітила що сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці. Представник військової частини докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.
Такі заходи проходять у рамках співпраці центру зайнятості, військового комісаріату та військових частин, тож сподіваємося, що допоможуть безробітним швидше працевлаштуватися, а Збройним силам України – знайти кваліфіковані кадри. У заході прийняли участь 8 осіб із числа безробітних.