Днями фахівцями Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області для платників податків Городоцького району проведено зустріч на тему: «Зміни в податковому законодавстві. Легалізація трудових відносин. Операція «Урожай-2019». Захід відбувся за участі начальника Городоцького управління Романа Миськіва, начальника Городоцької ДПІ Лесі Броневицької.


На зустрічі були розглянуті питання, які стосуються аграрного сектору. Серед них – зміни до чинного земельного законодавства та проведення операції «Урожай-2019». Метою якої є залучення до декларування та перевірки повноти нарахування, сплати податків сільськогосподарськими товаровиробниками та громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га і власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. Крім того, наголошено на дотриманні роботодавцями законодавства про працю щодо офіційного працевлаштування найманих працівників.
В ході спілкування обговорено останні зміни електронного адміністрування акцизного податку. Присутнім нагадали, що з 01.07.2019 запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.
Також, розмова йшла про роботу Центру обслуговування платників. Йшлося, зокрема, про надання адміністративних послуг та курсу ДПС України на повну автоматизацію процесів у діяльності служби та максимальну кількість он-лайн послуг для платників податків.
Увага присутніх зверталась і на можливості Електронного кабінету платника, що вже сьогодні дає змогу платникам податку в режимі реального часу отримати безоплатну консультацію; створити, редагувати, підписувати та надсилати податкову звітність до органів ДПС, з можливістю звірки наданих відомостей; реєструвати податкові накладні та розрахунків коригування до них; швидко отримати необхідні для ведення діяльності дані тощо.
На завершення зустрічі учасники отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.