altaltНа постійній основі при райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення з різними категоріями підприємців, яке провів, сьогодні, 30 травня, перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Павло Городечний.

Участь у засіданні взяли головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Наталія Колівошко; начальник Пустомитівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) ГУ ПФУ у Львівській області Ярослава Зайшла; начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Микола Степований; старший altaltдержавний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Городоцького управління ГУ ДФСУ у Львівській області Руслана Король; начальник юридичного відділу — інспектор праці Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Роман Фединяк, а також підприємці – мінімізатори.
В ході засідання, роботодавцям було наголошено на необхідності підвищення заробітної плати, приведення її у відповідність до вимог чинного законодавства.
altaltПредставник Пенсійного фонду зазначила, що виплата заробітної плати у мінімальних розмірах та “у конвертах” призводить до приховування від оподаткування значних сум з нелегально виплаченої заробітної плати, зменшення надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду, обмежує можливості майбутніх пенсіонерів реалізувати своє право на гідну пенсію і забезпечену старість. Поінформувала присутніх про переваги дистанційного доступу до інформації, яка обробляється Пенсійним фондом України через ВЕБ-портал електронних послу та вручила інформаційні буклети. 
По закінченню, усім запрошеним були надані рекомендації щодо поступового збільшення розміру середньомісячної заробітної плати, недопускання заборгованості із виплати заробітної плати, легалізації трудових відносин та вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів.