Сьогодні, 11 липня, перший заступник голови районної державної адміністрації Городечний Павло Михайлович провів нараду з питань легалізації заробітної плати та детінізації зайнятості населення в районі з керівниками відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів районної державної адміністрації.

      

В ході наради обговорено ряд пропозицій до плану дій робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення про проведення інформаційно-розяснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати з усіма СПД на території Пустомитівського району.
Також учасники наради спільно проаналізували кількість найнятих осіб та середній рівень заробітної плати приватних підприємців, вид діяльності яких пов’язаних з торгівлею та сферою послуг.
Заслухавши інформації усіх учасників наради, Павло Михайлович надав низку доручень. Зокрема, активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо негативного впливу неофіційного працевлаштування та їх соціальний захист в майбутньому (проведення зустрічей в трудових колективах, публікацій в ЗМІ); направити листи до керівників підприємств з рекомендацією звернути увагу на заповнення статистичних звітів (форм) в частині зайнятості працівника на повний чи неповний робочий день; продовжити проведення рейдів (обстежень) щодо виявлення неофіційних найманих працівників у роботодавців району.
На завершення перший заступник додав: «Усім учасникам робочої наради необхідно спрямувати свої зусилля на виконання пріоритетних напрямків державної політики – детінізації заробітної плати».