У зв’язку з тривалістю осінньо-зимового періоду 2020/21 року під час трансформації районів та в умовах карантину, звертаємо Вашу увагу на наступне. Завдяки програмі житлових субсидій Ви маєте можливість оплачувати не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від середньомісячного доходу домогосподарства.

Що менші доходи, то меншою є частка плати за житлово-комунальні послуги. Варто зазначити, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2020 №1324 розмір призначеної субсидії не буде враховуватися до середньомісячного сукупного доходу осіб яким надаються державні допомоги.

Усі малозабезпечені громадяни району у будь-який період мають можливість оформити житлові субсидії.

З 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг.

Заяви з необхідними документами приймаються від громадян управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами будуть прийматися посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

При потребі підтримки держави в оплаті житлово-комунальних послуг – скористайтеся можливістю оформлення житлової субсидії у будь-який період. 

 

 

 Управління соціального захисту населення

 Пустомитівської райдержадміністрації