Шановні платники податків, у зв’язку з введенням посилених карантинних заходів, з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом Городоцький сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Львівській області наполегливо рекомендує утриматися від відвідування центрів обслуговування платників (далі ЦОП) без нагальної потреби, особливо, якщо питання, з яким ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).

 
!!! Нагадуємо, що кореспонденцію на адресу Пустомитівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області можна надсилати або засобами поштового зв’язку на адресу: 81100, м.Пустомити, вул. Радоцинська,1, або у сканованому вигляді електронною поштою на адресу: lv.officifi@tax.gov.ua, або через Електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/.
 
!!! У невідкладних випадках кореспонденцію можна залишити, дотримуючись вимог індивідуального захисту, у відповідних ящиках, які розміщені у ЦОПах.
Контактну інформацію щодо отримання адміністративних та інших послуг у ЦОПі Пустомитівської ДПІ можна отримати за тел: /230/ 41-037, 42-585.
 
Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і просимо вибачення за можливі незручності!
Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточення!