altПро це йшлося на нараді з начальником відділу агропромислового розвитку Либик Ігорем Михайловичем, яку провів сьогодні, 31 травня, заступник голови Пустомитівської районної державної адміністрації Войтович Володимир Васильович.

На початку, Володимир Васильович зазначив, що в цьому році одним з пріоритетних напрямків державної підтримки є розвиток тваринництва в особистих підсобних господарствах громадян. Зокрема, він повідомив, що передбачено новий порядок нарахування і виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняка великої рогатої худоби. І тому, для багатьох жителів Пустомитівського району така дотація буде суттєвою допомогою.
В свою чергу, начальник управління агропромислового розвитку Ігор Михайлович наголосив, що в зв’язку з прийняттям згаданої постанови на сільські ради покладено серйозне завдання щодо організації роботи для отримання людьми дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. 
Крім цього, на завершення наради, начальник АПК І.М.Либик порушив питання щодо участі у виставці “Агро — 2019”, котра відбуватиметься уже цього року.