Сьогодні, 10 липня, відповідно до розпорядження Президента України, Хрунь Ігор Степанович припинив виконання обов’язків голови Пустомитівської районної державної адміністрації…

      

Про це він повідомив під час позапланової оперативної наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних установ і організацій.
Ігор Степанович подякував всім, хто працював разом із ним на благо району за розуміння, підтримку, професіоналізм та віддану працю, адже за майже півтора роки було зроблено багато добрих справ для Пустомитівської громади, розпочато чимало нових цікавих проектів. Він висловив надію, що всі структури сумлінно виконуватимуть свою роботу і надалі, продовжуючи реалізовувати у життя спільно розпочаті добрі справи та підтримуючи першого заступника голови районної державної адміністрації Городечного Павла Михайловича, на плечі котрого тимчасово лягає відповідальність за район.
У свою чергу, голова районної ради Гичка Галина Григорівна висловила вдячність Ігорю Степановичу за його роботу й побажала нових здобутків.
Всі пристутні стоячи оплесками подякували очільнику району за його самовідданність, компетентність та новаторство у роботі та вирішенні усіх нагальних питань Пустомитівського району загалом…