altДнями відбулась спільна нарада за участю начальника Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Романа Миськіва,  представників адміністрації Городоцького району стосовно забезпечення надходжень та  погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.

У ході робочої зустрічі  обговорені проблемні питання, визначені шляхи їх вирішення та заходи щодо спільної взаємодії по стягненню  існуючої та недопущенню виникнення новоствореної заборгованості по єдиному соціальному внеску.
«Чинним законодавством, яке регулює порядок нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості зі сплати ЄСВ. Зрештою, роботодавцям простіше не допускати такого роду заборгованості, оскільки платіж з єдиного внеску має пріоритетний характер. Зрештою, результати зустрічі та обговорення даного питання вселяють оптимізм, оскільки вироблено конкретний і активний план дій», – зазначив начальник Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області Роман Миськів.
Наприкінці зустрічі Роман Миськів повідомив присутнім про нові рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які вступили в дію з 2 травня 2019 року. Разом з цим, перераховані на старі рахунки суми ЄСВ вважимуться несвоєчасно сплаченими з подальшим нарахуванням штрафної санкціїї та пені. Реквізити нових рахунків розміщено на сайті ГУ ДФС у Львівській області, а також у приміщеннях Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.