В рамках взаємодії органів виконавчої влади та платників податків у Городоцькому управлінні Головного управління ДПС у Львівській області проведено засідання «круглого столу» з платниками податків Городоцького району. Метою проведення такого заходу було донесення широкому колу юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців усіх переваг роботи в «Електронному кабінеті».
Засідання проведено за участі начальника Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області Романа Миськіва та завідувача сектору інформаційних технологій Романа Кісіля.


На початку заходу Ірина Климанська роз’яснила присутнім можливості «Електронного кабінету платника» (ЕКП), а саме: на безоплатній основі працювати в ЕКП у щоденному цілодобовому режимі; дистанційно спілкуватися з органами ДПС; отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу; економити свій час не відвідуючи орган ДПС; сплачувати податки (для фізичних осіб).
В ході заходу обговорили й такі переваги ЕКП як унеможливлення помилок в обов’язкових реквізитах поданої декларації, унеможливлення випадків подання звітності не в повному обсязі, оскільки звітність приймається пакетом (декларація з усіма додатками); можливість здійснення перевірки складеного звіту на наявність арифметичних помилок; можливість збереження заповненої форми звіту у режимі «Чернетки» та використання її при створенні наступних звітів; ведення Книги обліку доходів та витрат в електронному вигляді; можливість подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби та інші переваги.
Наприкінці заходу було наголошено на поглибленні співпраці органів виконавчої влади та платників податків Городоцького району.