Сьогодні голова Пустомитівської райдержадміністрації  Андрій Марко,    начальник  відділу освіти Тетяна  Стахів  і  старший інспектор з ювенальної превенції СППП Пустомитівського ВП ГУ НП у Львівській області Андрій Лука  обстежили роботу закладів дошкільної освіти після відновлення роботи. Побували у дитячих  садочках  села  Семенівка, села  Містки  і села  Оброшино. 

До відкриття дошкільних закладів готувалися заздалегідь.  Відділом освіти закуплено кварцові лампи, миючі і дезінфікуючі засоби, рідке мило, паперові рушники, безконтактні та контактні термометри, засоби індивідуального захисту, контейнери для зберігання використаних масок і рукавичок. З батьками вихованців підписано угоду про дотримання режиму перебування в  дошкільному закладі  в умовах адаптивного карантину

 

У кожному садку підготовлено приміщення, належним чином розставлено меблі, щоб між дітьми був менший контакт, забрано м’які іграшки, високоворсні килими, обладнано куточки з деззасобами, заведено журнали скрінінгу температури, зроблено розмітку на подвір’ї, щоб бути повністю готовими до прийому дітей.

 З 21. 07.2020 розпочато роботу 11 закладів дошкільної освіти, а з 03.08 відновлять роботу ще 2.